Makro Proje Danışmanlık

 

 

 

Makro Proje ve Danışmanlık şirketinin işletmelere faydalarını, yasal izinler, kalite belgeleri, hibe ve kredilendirme şeklinde yatırım destekleri açısından üç gruba ayırabiliriz.

Yasal izinler; işletme için olmazsa olmazdır. Günümüzde işletmeler için eksik yasal izinler büyük maddi kayıplarla birlikte prestij kaybını kaçınılmaz kılar, işletmeler için prestij kaybı para kaybından çok daha önemlidir.

Makro Danışmanlık, sizin işletmenizin faaliyet konusuyla ilgili gerekli yasal izin ve dökümanları belirler ve eksiksiz yerine getirir.

Ülkemizde rekabet şartları ticareti ve kazanç sağlamayı oldukça zorlaştırmıştır. Bu durum işletmelerde yönetimsel zorlukları da beraberinde getirmektedir. Günümüzde gerilemek veya küçülmeye gitmek istemeyen işletmelerin durağan olma şanları yoktur. Diğer işletmeler karşısında bir adım öne geçmek için yenilikleri takip etmeleri, bunları belgelemeleri ve  işletmelerinde uygulamaları gerekmektedir. Krizlerde daima yenilikçi ve güvenilir işletmeler ayakta kalır.

İşletmeleriniz için fayda sağlayacak bir başka konu ise yatırım kapsamındaki hibe ve bir kısmı devlet tarafından sübvanse edilen kredi destekleridir. 2008 yılından bu yana Sakarya’da sayısal olarak ve oran olarak en çok hibe projesini hayata geçiren firmamıza Kocaeli, Gebze, Ankara, Bursa, Malatya ve İstanbul şubeleri de katılmıştır. Tecrübelerinden faydalanmak için her türlü konuda güvenilir ve uzman kadromuza başvurabilirsiniz.

Eğer bir işletme sahibiyseniz, veya herhangi bir sektörde yatırım yapmayı planlıyorsanız, yapmanız gerekenler ve destekler konusunda yanınızda olduğumuzda , işletmenizin kamu kurum ve kuruluşlarıyla olan ilişkilerindeki sorunlarını en kolay ve en hızlı şekilde çözüldüğüne şahit olacaksınız.

Projelerinizde beraber çalışmak dileğiyle…

Makro Proje Kurumsal Hat 0532 310 35 00 no’lu telefona ulaşınız